Prihlasovanie na workshopy cez rozvrh.

🔺WORKSHOP STRIP PLASTIC🔺

Plánujeme Máj o 18:00-19:30 Cena: 25€

Vhodné pre miernepokročilé/pokročilé v tanci ( higheels, exotic, chair dance a pod.). Ladnosť pohybov, ženskosť, elegancia, tanec…to všetko sa u nás naučíš. A kľudne vezmi aj kamošku. Potrebné sú kolenačky, topánky na Exotic a High heels dobrovoľné.
Kvôli obmedzenému počtu účastníčok nie je možné v prípade neúčasti žiadať náhradu. Môžete za seba poslať kamarátku, informujte nás o tom e-mailom.
Prihlasovanie cez rozvrh – permanentka “WS Strip Plastic”

🔺WORKSHOP CHAIR DANCE 🔺

Plánujeme Máj o 16:00-17:30 Cena 25€

Čaká ťa super zábava v ženských kruhov, ladnosť pohybov, zmyselná tanečná choreografia a samozrejme prípitok. Vhodné pre úplné začiatočníčky alebo žienky s miernymi skúsenosťami.
Čo si obliecť: pančušky, bodyčko, krajkové overaly, tielko…čokoľvek v čom sa budeš cítiť pohodlne a žensky. Pre inšpiráciu pozri IG @queens.poledancestudio Kvôli obmedzenému počtu účastníčok nie je možné v prípade neúčasti žiadať náhradu. Môžete za seba poslať kamarátku, informujte nás o tom e-mailom.
Prihlasovanie cez rozvrh – permanentka “WS Chair Dance”

🔺WORKSHOP ACRO-CHAIR DANCE DUO🔺

Plánujeme Máj Cena 25€

Vhodné od L2 Chair Dance, Pole Dance, Acro yoga a pod.
Akrobatické duo prvky na stoličke. Naučíme ťa chair dance akrobatické prvky vo dvojici. Pokiaľ nemáš parťáčku s ktorou by si prišla, nevadí, u nás si ju nájdeš. Rozhodne ťa čaká kopec zábavy a super tréning.
Kvôli obmedzenému počtu účastníčok nie je možné v prípade neúčasti žiadať náhradu. Môžete za seba poslať kamarátku, informujte nás o tom e-mailom.

🔺WORKSHOP STOJKY🔺

Plánujeme Máj

Vhodné pre začiatočníkov, pokročilých, deti vo veku 10+. Profesionálny inštruktor v stojkách ťa naučí ako na to a ak už stojky vieš, pomôže ti zlepšiť techniku.
Kvôli obmedzenému počtu účastníčok nie je možné v prípade neúčasti žiadať náhradu. Môžete za seba poslať kamarátku, informujte nás o tom e-mailom.

🔺Oslavujeme 9. VÝROČIE🔺

Sobota 13.4. 2024 o 17:00

Milé naše žiačky,
príďte s nami osláviť 9. výročie od otvorenia štúdia!
Kedy: 13.4. o 17:00
Kde: v štúdiu
Téma párty: Jungle
Čo vás čaká:
1, vystúpenia pokročilejších žiačok a inštruktoriek
2, voľná zábava v tanci na tyčiach a stoličkách
Čo priniesť: oblečenie na cvičenie, dobrú náladu a ako je u nás zvykom, každý prinesie niečo na spoločný stôl ( nealko, alko, sladké, slané, jednohubky, pizza, ovocie…)
Príďte na čas, aby ste nezmeškali vystúpenia.

🔺Fotenie s fotografkou🔺

Sobota 27.4. 2024 čas bude upresnený
Cena 120€
Cena zahŕňa 5 upravených fotografí v online podobe ( každá ďaľšia upravená fotka 10€ ), priestory štúdia, asistencia inštruktorky pri správnom nastavení do pózy, občerstvenie.
Fotenie môžu absolvovať aj ženy, muži, deti, ktorí nie sú žiakmi nášho štúdia.

Fotenie v štúdiu s profesionálnou fotografkou.
Chceš mať na pamiatku kvalitné fotky z Pole Dance, Chair Dance, Exotic? Ak áno, tak toto je tá pravá príležitosť. Príď na naše fotenie s fotografkou Viktóriou Akbariovou, ktorá má bohaté skúseností s fotografovaním. My sme si jej fotografické umenie už otestovali na našich vystúpeniach.
So správnymi pózami ti pomôžeme, vopred ich nacvičíme a budeš mať krásnu pamiatku za tú námahu, čo si do tréningov vložila. Fotky sú len tvoje, nikde nebudú zverejňované.
Prihlasovanie na e-mail: queens.poledancestudio@gmail.com