095

Adriana Hájková

Majiteľka a inštruktorka štúdia, členka poroty Pole Battle League Slovakia 2015, ambasádorka pre Jee-pole dance & yoga wear a mama dvoch dievčat.

Vášni menom Pole dance som prepadla pred niekoľkými rokmi. Je to krásny, ale náročný šport, v ktorom sa spája ladnosť so silou a flexibilitou. Som kreatívny človek a vyžívam sa v tvorení choreografií. Špeciálne sú pre mňa hodiny Exotic a Chair dance, kde v sebe prebúdzame ženský pôvab.

Milujem prácu inštruktorky, keď svojim žiačkam môžem predávať svoje schopnosti a tešiť sa z ich pokrokov.

Absolvované workshopy: Anastasia Sokolova (pole dance), Valeria Bonalume (pole dance, flexi), Natasha Wang (pole dance), Alex Shchukin (pole dance), Dimitry Politov (pole dance), Yvonne Smink (pole dance),  Heidi Coker (pole dance), Olga Koda (exotic), Eva Bembo (exotic), Michaela Defi Korálková (pole dance, exotic, twerk), Anastasia Stacey Akentyeva (pole dance), Anna Nikulina (pole dance, flexi), Barbora Špakovská (flexi), Anet Antošová (twerk), Lucia Stulrajterová (pole choreo), Duo Frozen (doubles), Jana Kozlova Janix (pole dance)

Odtrénované workshopy: v domácom štúdiu Exotic, Chair dance, Pole choreo; Chiqui Pole Dance Summer Camp 2014 (Pole dance, Flexi) a 2015 (Pole dance, Chair dance); Allegra Pole Dance Studio (Chair dance), Poledance studio Schlogen-Rakúsko (Pole dance, Chair dance)