095

Adriana Hájková (Letitia Starlight)

Majiteľka a inštruktorka štúdia, zakladateľka Acro-Chair dance na Slovensku, ambasádorka pre Jee-pole dance & yoga wear a mama dvoch dievčat.

Vášni menom Pole dance sa venuje od roku 2011. Je to krásny, ale náročný šport, v ktorom sa spája ladnosť so silou a flexibilitou. Adriana je kreatívny človek a vyžíva sa najmä v tvorení choreografií pre kurzy Exotic a Acro- Chair dance, kde v sebe účastníčky kurzov prebúdzajú ženský pôvab. Okrem učeniu a odovzdávaniu svojich poznatkov sa veuje aj vystupovaniu na verejných a súkromných eventoch, kde vystupuje pod umeleckým menom Letitia Starlight.

Absolvované workshopy: Anastasia Sokolova (pole dance), Valeria Bonalume (pole dance, flexi), Natasha Wang (pole dance), Alex Shchukin (pole dance), Dimitry Politov (pole dance), Yvonne Smink (pole dance),  Heidi Coker (pole dance), Olga Koda (exotic), Eva Bembo (exotic), Michaela Defi Korálková (pole dance, exotic, twerk), Anastasia Stacey Akentyeva (pole dance), Anna Nikulina (pole dance, flexi), Barbora Špakovská (flexi), Anet Antošová (twerk), Lucia Stulrajterová (pole choreo), Duo Frozen (doubles), Jana Kozlova Janix (pole dance)

Odtrénované workshopy: v domácom štúdiu Exotic, Acro-Chair dance, Pole choreo; Chiqui Pole Dance Summer Camp 2014 (Pole dance, Flexi) a 2015 (Pole dance, Acro-Chair dance); Allegra Pole Dance Studio (Acro-Chair dance), Poledance studio Schlogen-Rakúsko (Pole dance, Acro-Chair dance)

Členka poroty Pole Battle League Slovakia 2015.